Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hediye Güral Anaokulunun Neşeli Adımlar Sınıfını Konuk Ederek, Ebru Çalışması Etkinliği Düzenledi..

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hediye Güral Anaokulunun Neşeli Adımlar Sınıfını Konuk Ederek, Ebru Çalışması Etkinliği Düzenledi..

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hediye Güral Anaokulunun Neşeli Adımlar sınıfını konuk etti.

 

Hediye Güral Anaokulunun Neşeli Adımlar sınıfı DPÜ Eğitim Fakültesine ziyarette bulundu.

Öğretmenleri eşliğinde Eğitim Fakültemize gelen öğrenciler Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal tarafından karşılandı ve kendilerine fakülte tanıtımı yapıldı. 

Ebru ve tezhip sanatçısı Meral Erdomuş’tan ebru dersinin uygulamasını öğrenen minikler etkinlik kapsamında bir resmi kendilerine hatıra olarak saklarken, diğerini de fakültemize hediye ettiler.

Okul öncesi öğrencilerini yalnız bırakmayarak etkinliğe katılan Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal’ı minik öğrencilerimiz neşe içerisinde karşıladılar. Her bir öğrenci ve yaptığı ebru çalışmasıyla yakından ilgilenen Rektörümüz öğrencilerle birlikte ebru yaparak çalışmasını Eğitim Fakültesine hediye etti.

REKTÖRÜMÜZ EĞİTİM FAKÜLTESİNİ TEBRİK ETTİ

Etkinlikle ilgili konuşan Prof. Dr. Uysal "Bu tip etkinliklerin sayısının artması gerekiyor, ebru çalışması yapmaktan ayrıca zevk duydum, böylesi güzel çalışmalardan ötürü çalışmayı gerçekleştiren Eğitim Fakültesini tebrik ederim" dedi.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Terzi ise "Eğitim fakültesi olarak öğrencilerimize ve onların öğrencilerine önem veriyoruz. Burada bu güzel öğrencileri ağırlamaktan çok mutluyuz. Etkinliklerimizin devamı gelecek" şeklinde konuştu.

Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal ise amaçlarının öğretmen adaylarının gelecekteki öğrencilerini daha yakından tanımalarına vesile olmak olduğunu ve başka projelerle de bunu devam ettireceklerini söyledi.

Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, Çarşamba