Site Sorumlusu

Yrd. Doç. Dr. Menderes Alyörük (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi)
menderes.alyoruk@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4611
Arş. Grv. Mustafa Bakır (İlköğretim Bölümü)
mustafa.bakir@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4615
Arş. Grv. Abdullah Kaldırım (Türkçe Öğretmenliği )
abdullah.kaldirim@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4681
Arş. Grv. Dr. Evrim Erol (Eğitim Bilimleri Bölümü)
evrim.erol@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4593
Tekniker Tuba Bastan (Dekanlık)
tuba.bastan@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4561
Arş. Grv. Furkan Demir (İlköğretim Bölümü)
furkan.demir@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4580
Arş. Grv. Enis Harun Başer (İlköğretim Bölümü)
enisharun.baser@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4580
Arş. Grv. Kemal Azboy (İlköğretim)
kemal.azboy@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4689
Arş. Grv. Mücahit Köse (İlköğretim Bölümü)
mucahit.kose@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4584
Yrd. Doç. Dr. Turgay Alakurt (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi)
turgay.alakurt@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4611
Arş. Grv. Hasan Yapıcı (İlköğretim Bölümü)
hasan.yapici@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4680
Arş. Grv. İlknur Gülşen (İlköğretim Bölümü)
ilknur.gulsen@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4592
Arş. Grv. Gamze İnci (Özel Eğitim Bölümü)
gamze.inci@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No:
Memur Pembe Yaman (Dekanlık)
pembe.yaman@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4561
Arş. Grv. Mustafa Çelik (Eğitim Fakültesi)
mustafa.celik@dpu.edu.tr
0 (274) 265 20 31
Dahili No: 4567
Son Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, Cuma